Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUBEN 2013 - POČET ZÁSAHŮ : 3

16. 4. 2013

   VÝJEZD Č. 10

27.4.2013 Požár - lesní, polní porost,tráva  Ostravice (taktické cvičení)

Technika:

 • TA Mitshubishi L200
 • CAS 32 T 148

Popis: 

Jednotka vyjela na žádost IBC (KOPIS) Ostrava k požáru lesního a travního porostu v obci Ostravice. Po přijezdu na místo události, naše jednotka dostala za úkol zřídit dálkovou dopravu vody hadicemi. Od řeky Ostravice čerpala vodu pomocí PS12 jednotka z Čeladné a v polovině cesty k požářišti stála naše jednotka a dále dopravovala vodu do kopce.  Naše jednotka proto zřídila hadicové vedeni o délce 240m. Po ukončení cvičení bylo provedeno zhodnocení celého zásahu na hasičské zbrojnici Ostravice.

Spolupráce:  

 • JSDH Ostravice
 • JSDH Čeladná
 • JSDH Kunčice p. O

Časové údaje:

Poplach -  14:01   Ukončení zásahu -   15:36 


VÝJEZD Č. 9

25.4.2013 Požár dopravní prostředky    Bílá Bumbálka

Technika:

 • TA Mitshubishi L200
 • CAS 32 T-148

Popis: 

Jednotka vyjela na žádost IBC (KOPIS) Ostrava k požáru osobního vozidla v obci Bílá místní část Bumbálka. V době přijezdu naší jednotky na místo události, byl požár uhašen jednotkou HaZZ Turzovka, kteří na místo vyjeli s technikou CAS 30 Iveco Traker. Požárem byl zasažen motorový prostor. 

Spolupráce:  

 • HZS Frýdek Místek ( 1.vůz, vyšetřovatel příčin požáru )
 • PČR

Časové údaje:

Poplach -  18:42   Ukončení zásahu -  20:11


VÝJEZD Č. 8

13.4.2013 Dopravní nehoda vyproštění osob    Bílá

Technika:

 • TA Mitshubishi L200

Popis: 

Jednotka vyjela na žádost IBC  (KOPIS) Ostrava k dopravní nehodě 1 osobního vozidla. Řidič vozidla předán ZZS.

Spolupráce:  

 • HZS Frýdek Místek ( 1.vůz )
 • PČR
 • JSDH Frydlant n. O.
 • ZZS 

Časové údaje:

Poplach -  05:00   Ukončení zásahu -